OGÓLNOPOLSKA ORGANIZACJA TAEKWON-DO ITF

 

All Poland ITF Taekwon-do Organization
   facebook
ORGANIZACJA
KLUBY
WYKAZ STOPNI DAN
WYKAZ SĘDZIÓW
WYKAZ INSTRUKTORÓW OOT ITF

 

 
WYKAZ STOPNI DAN

VII Dan
 
1. Sławomir Gruszczyński

 2. Krzysztof Witkowski
 
 VI Dan

 1. Bogusław Zbytniewski
 
 V Dan
 1. Daniel Nitecki
 2. Mirosław Pękul
 3. Jarosław Bigos
 4. Krzysztof Machała
 
 IV Dan
 1. Jacek Michalski
 
2. Grzegorz Sołoducha
 3. Ewa Gruszczyńska
 4. Zbigniew Stola
 5. Izabela Grodzicka

 6. Zbigniew Cierech

 7. Marek Rymacki
 
 III Dan
 1. Stanisław Oleksik (+)
 2. Sławomir Niedźwiadek
 3. Milan Frąszczak
 4. Leszek Krusiński
 5. Michał Pawlik
 6. Krzysztof Szrubka
 7. Maciej Ługowski
 8. Tomasz Góral
 9. Ireneusz Jasiński

 10. Dawid Świtoń

 11. Marcin Staniszewski
 
 II Dan
 1. Marek Jabłoński
 2. Dariusz Nowakowski
 3. Robert Plottke
 4. Michał Świca

 5. Artur Zduńczyk
 6. Przemysław Mazurek
 7. Tomasz Pawlik
 8. Paweł Głowienka
 9. Krzysztof Strzemieczny
 10. Małgorzata Witkowska
 11. Paweł Marczewski
 12. Piotr Janas
 13. Natalia Pietrasz
 14. Sebastian Borowski
 15. Krzysztof Wrona
 16. Kamil Uchnast

 17. Krzysztof Skoczek

 18. Stanisław Banaszek

 19. Dawid Kowalik

 20. Marek Lisiewicz

 21. Wojciech Zieliński

 22. Magdalena Dudzicz
 
 I Dan
 1. Mariusz Stola
 2. Mariusz Sidor
 3. Grzegorz Mantyka
 4. Ireneusz Kamiński
 5. Piotr Wojtaś
 6. Łukasz Bieńko
 7. Maciej Bednarski
 8. Kamil Kobiałka
 9. Dawid Nitecki
 10. Karol Winiszewski
 11. Dariusz Wolf
 12. Sławomir Listkiewicz
 13. Jarosław Jankowski
 14. Dawid Kurek
 15. Kamil Węcel
 16. Konrad Węcel
 17. Maciej Ancyparowicz
 18. Dawid Matwiej
 19. Michał Rybka
 20. Adam Gniadzik
 21. Arkadiusz Zadłużny
 22. Mateusz Oziemkiewicz
 23. Łukasz Peryt
 24. Karolina Siemiątkowska
 25. Marek Kamiński
 26. Maciej Dąbała
 27. Maciej Misztal
 28. Paulina Kosin
 29. Piotr Stacewicz
 30. Michał Janiszewski
 31. Marcin Książek
 32. Piotr Maślanka
 33. Bożena KIdacka
 34. Michał Głowienka
 35. Remigiusz Warda
 36. Przemysław Adamiec
 37. Konrad Nowakowski
 38. Dawid Pielak
 39. Wojciech Szwarc
 40. Hieronim Zając
 41. Krzysztof Gryga
 42. Tomasz Romanek
 43. Paweł Tomczak
 44. Robert Tasak
 45. Weronika Biszczak
 46. Piotr Cieślak
 47. Jakub Zarzycki

 48. Melania Szczepanowska
 49. Jerzy Bielski
 50. Rafał Królik
 51. Damian Derczyk
 52. Ada Szczepanowska
 53. Mateusz Dąbal
 
54. Mariusz Pękul
 
55. Daniel Kardas
 56. Michał Filipowski
 57. Marek Lisiewicz
 58. Maciej Sadowski
 59. Jarosław Sadowski
 60. Michał Pakosz
 61. Paweł Machała
 62. Arkadiusz Dwornik
 63. Krzysztof Jędrys
 64. Łukasz Kwiatek
 65.
Łukasz Chojnacki
 66.
Adam Kozyra

 67. Daniel Danilewicz

 68. Justyna Skoczek

 69. Jakub Teodorowicz

 70. Jakub Pilzak

 71. Aleksandra Kowalska

 72. Wiktoria Dudek

 73. Szymon Czerski

 74. Piotr Zawadka

 75. Patryk Surynt

 76. Mikołaj Szpyt

 77. Maria Pracz

 78. Marceli Antosik

 79. Kuba Rosłaniec

 80. Kacper Narecki

 81. Maciej Lasota

 82. Paweł Kozak

 83. Piotr Niewielski

 84. Sebastian Lewiński

 85. Agnieszka Kubicka Piotrowska

 86. Mariusz Kowalik

 87. Bartosz Majek

 88. Krystian Sankowski

 89. Jerzy Wojciechowski

AKTUALNOŚCI ORGANIZACJAGALERIA ARCHIWUMREGULAMINYLINKIKONTAKT