OGÓLNOPOLSKA ORGANIZACJA TAEKWON-DO ITF

 

All Poland ITF Taekwon-do Organization
   facebook
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
GALERIA ARCHIWUM

 

 
2013
SEMINARIUM SZKOLENIOWE NA POMORZU


W dniu 5 grudnia 2013 roku w miejscowości Siemyśl odbyło się Seminarium Szkoleniowe dla najmłodszych taekwondoków Ogólnopolskiej Organizacji TKD ITF. W Seminarium wzięło udział 80 osób z Okręgu Pomorskiego. Zajęcia przeprowadził instruktor międzynarodowy V Dan Mirosław Pękul.  Organizatorem Seminarium był Prezes Gościńskiej Szkoły Taekwon-do II Dan Ireneusz Jasiński. Miłym akcentem zakończonego seminarium była wizyta Wójta Siemyśla Pana Marka Dołkowskiego, który wszystkim uczestnikom wręczył słodkości za wysiłek oraz z myślą o nadchodzących Mikołajkach. Dziękujemy także Wójtowi Gminy Dygowo  Panu Markowi Zawadzkiemu, Dyrektorowi Zespołu Szkół w Gościnie Panu Mikołajowi Koleśnikow za udostępnienie transportu – autobusów oraz Dyrektorowi Zespołu Szkół w Siemyślu Panu Zbigniewowi Walkiewiczowi za udostępnienie sali sportowej.

Relację sporządził: II Dan Ireneusz Jasiński


LETNI CENTYALNY OBÓZ SPORTOWY TAEKWON-DO W ZWIERZYŃCU - RELACJA

W dniach 12-24 sierpnia w miejscowości Zwierzyniec odbył się letni obóz sportowy taekwon-do. W obozie uczestniczyło 67 taekwondoków. Treningi odbywały się trzy razy dziennie. Oprócz trenowania obozowicze mieli zapewnione różnorodne atrakcje. W czasie wolnym organizowane były gry i zabawy, gdzie nie zabrakło miłej rywalizacji. Niemal codziennie chodziliśmy kąpać się w malowniczo położonych Stawach Echo. Wybraliśmy się na Bukową Górę w Roztoczańskim Parku Narodowym. Wizyta w muzeum w Zwierzyńcu była bardzo ciekawą lekcją. Niezapomniany dla nas będzie spływ kajakowy rzeką Wieprz. Wieczorami rozpalaliśmy ognisko i piekliśmy kiełbaski. Dreszczykiem emocji dla najmłodszych okazała się być nocna zabawa survivalowa. Pomimo zmęczenia rutyną treningów jestem przekonana, że dla każdego z nas obóz był udany, ciekawy, bogaty we wrażenia i na pewno będziemy wspominać go z uśmiechem na twarzy.

Relację sporządziła III Dan Izabela Grodzicka
PUCHAR OGÓLNOPOLSKIEJ ORGANIZACJI TAEKWON-DO ITF

18 maja w Opolu Lubelskim rozegrano zawody pucharowe naszej organizacji. W rywalizacji brało udział 78 zawodników z 6 klubów. Szczegółowe wyniki rywalizacji przedstawiamy poniżej. Zapraszamy też do naszej galerii w celu obejrzenia kilku zdjęć z tego wydarzenia. 
WYNIKI PUCHARU


LETNI CENTRALNY OBÓZ SPORTOWY TAEKWON-DO W ZWIERZYŃCU

Organizator, Lubelska Szkoła Taekwon-do zaprasza do wzięcia udziału w Letnim Centralnym Obozie Taekwon-do, który odbędzie się w terminie 12 - 24 sierpnia 2013 r. w Zwierzyńcu, pięknym miasteczku położonym na skraju Roztoczańskiego Parku Narodowego. Zapraszamy do naszej galerii w celu obejrzenia paru fotek z miejsca tegoroczn obozu. Dokumenty i informacje szczegółowe do pobrania poniżej. OFERTA     KARTA UCZESTNIKA     DRUK DOFINANSOWANIA


PUCHAR OGÓLNOPOLSKIEJ ORGANIZACJI TAEKWON-DO ITF

18 maja 2013 roku w Opolu Lubelskim odbędzie się Puchar Ogólnopolskiej Organizacji Taekwon-do ITF. Puchar ma charakter otwarty, zapraszamy 
więc do rywalizacji wszystkie chętne kluby . Poniżej podajemy potrzebne informacje.  KOMUNIKAT     KARTA ZGŁOSZENIA
 

SEMINARIUM W TREBON I EGZAMIN NA V DAN

Dnia 12-14.04.2013r.przedstawiciele czterech klubów OOTKD ITF w miejscowości Treboń- Czechy wzięło udział w Seminarium Szkoleniowo-technicznym z Wielkim Mistrzem HWANG HO YONG IX Dan Dyrektorem Technicznym Taekwon-do ITF. Krzysztof Witkowski VI Dan Lubelskie Stowarzyszenie Sportu,Sztuk i Sportów Walki,Samoobrony i Rekreacji, Mirosław Pękul IV Dan, Dawid Świtoń I Dan,Mariusz Pękul 1 Cup Kołobrzeska Szkoła Taekwon-do JUL-DONG, Ireneusz Jasiński II Dan Szkolny Klub Taekwon-do YOM-CHI i Gościńska Szkoła Taekwon-do spędzili 12 godzin na sali trenując pod bacznym okiem Mistrza.Ostatniego dnia seminarium w godzinach popołudniowych odbył się egzamin na stopnie mistrzowskie.Mirosław Pękul podszedł do egzaminu na V Dan i zdał go pomyślnie.Serdecznie gratulujemy. Zapraszamy do GALERII.

Relację sporządził: V dan Mirosław PękulDZIECIĘCY WIELKANOCNY TURNIEJ TAEKWON-DO ITF

W dniu 23.03.2013 r odbył się II Dziecięcy Wielkanocny Turniej Taekwon-do ITF. Gospodarzem turnieju była Gościńska Szkoła Taekwon-do. W zawodach wzięło udział 44 zawodników z 4 klubów Pomorskiego Okręgu OOTKD ITF. Zwycięzcy otrzymali medale oraz dyplomy. Zostały także wreczone statuetki dla najlepszej zawodniczki - Marty Hryb z Goścńskiej Szkoiły TKD oraz najlepszego zawodnika Macieja Sadowskiego z Kołobrzeskiej Szkoły TKD. Wszystkim serdecznie gratulujemy !
W galerii można obejrzeć parę zdjęć z tego wydarzenia.

Autor relacji:II Dan Ireneusz Jasiński 

CZECH OPEN 2013

Drodzy instruktorzy !
Zapraszamy na międzynarodowy turniej taekwon-do - Czech Open 2013, który odbędzie się w dniach 6-7 kwietnia w Nymburku. Szczegółowe informacje w załączonych dokumentach.
INFORMACJE  APLIKACJA
 

SMUTNA WIADOMOŚĆ !

Z przykrością zawiadamiamy, że 11 lutego 2013 r. w Lublinie, w wieku 55 lat, zmarł nasz kolega Stanisław Oleksik założyciel Sportowego Klubu Taekwon-do "Dan Kyol", instruktor i wychowawca wielu pokoleń zawodników taekwon-do.
Jego odejście to wielka strata dla naszego środowiska. W imieniu swoim oraz członków Ogólnopolskiej Organizacji Taekwon-do ITF pragnę złożyć głębokie wyrazy współczucia rodzinie, przyjaciołom i Jego studentom.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w piątek 15.02.2013 roku o godz. 13.00 na Cmentarzu Komunalnym przy Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie.


Prezes
Ogólnopolskiej Organizacji Taekwon-do ITF
Sławomir Gruszczyński

AKTUALNOŚCIORGANIZACJAGALERIA ARCHIWUMREGULAMINYLINKIKONTAKT