OGÓLNOPOLSKA ORGANIZACJA TAEKWON-DO ITF

 

All Poland ITF Taekwon-do Organization
   facebook
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
GALERIA ARCHIWUM

 

 
2006
2006. MIĘDZYNARODOWY PUCHAR MIASTA ŚWIDNIKA


Lubelski Klub Sportów Walki Dan był organizatorem grudniowych zawodów pod nazwą Międzynarodowy  Puchar Miasta Świdnika, na których wystąpiła jako przedstawiciele LZ TKD ITF, 7 osobowa drużyna Dęblińskiej Szkoły Taekwon-do, oprócz reprezentantów klubów (PUT) z całej Polski wystąpiły tam także ekipy z Mołdawii i Rosji. Skład Dęblina: Mieszko Dłoniak, Kamil Węcel, Remek Warda, Jarek Bigos, Paweł Głowienka, Przemek Kępka, Konrad Węcel, Dawid Kurek. Dawid Kurek zdobył I miejsce w kategorii układów i III miejsce w kategorii walk.
Przemek Kępka zdobył I miejsce w kategorii układów.
2006. POKAZ W PONIATOWEJ

Listopad 2006. LZT ITF zorganizował dla Sportowego Klubu Taekwon-do Poniatowa, pokaz promocyjny taekwon-do.

2006. MECZ TAEKWON-DO "LUBLIN - DĘBLIN"

4 listopada br. rozegrany został mecz sparingowy w ramach wewnątrz klubowego turnieju Dęblińskiej Szkoły Taekwon-do. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny dęblińskiej 3 do 2. Organizator przygotował ładne trofea.
2006. SEMINARIUM SZKOLENIOWE DLA CZARNYCH PASÓW

Dęblińska Szkoła Taekwon-do zorganizowała w Zakopanym, dwuczęściowe (15-18 wrzesień i 21-24 listopad) seminarium dla mistrzowskich stopni zrzeszonych w naszym Związku. Tematem była technika i promocja taekwon-do. Materialnym podsumowaniem naszego szkolenia będzie kalendarz z pięknymi zdjęciami, który ukaże się niebawem drukiem oraz na stronie Dęblińskiej Szkoły Taekwon-do (do wydrukowania samodzielnego).
2006. LETNI SPORTOWY OBÓZ TAEKWON-DO W DUBIENCE

W obozie brało udział około 40 uczestników z trzech klubów zrzeszonych w LZT ITF(Lubelska Szkoła Taekwon-do, Dęblińska Szkoła Taekwon-do i Dan Kyol). Kadrę stanowili: V Dan S. Gruszczyński, III Dan J. Bigos, II Dan E. Gruszczyńska, I Dan M. Pawlik    Treningi odbywały się w dużej sali gimnastycznej oraz w terenie. Teren często wykorzystywaliśmy do nauki hosin sul. W trakcie obozu poproszono nas o zorganizowanie pokazu na festynie dziecięcym. Nie odmówiliśmy. Jak na każdym obozie odbyły się egzaminy na stopnie uczniowskie, na tym także na stopnie mistrzowskie (Łukasz Bięńko i Piotr Wojtaś, obaj z DSZT, otrzymali I Dan). Tradycją staje się organizowanie na letnich obozach, zawodów okręgowych (klasyfikacja poniżej), tymi nawet zainteresowała się  miejscowa prasa. Wolny czas spędzaliśmy na kąpielach, ogniskach, dyskotekach, w świetlicy. Wokół otaczała nas nieskażona przyroda, lasy pełne grzybów. Nad miasteczkiem krążyło nieraz po 20-cia bocianów.

 Klasyfikacja ogólna:

 
Miejsce 
 
Nazwa klubu
Medale złote
 
Medale srebrne
 
Medale brązowe
Punktów ogółem
1
Dęblińska Szkoła TKD
6
3
3
27
2
Lubelska Szkoła TKD
4
5
7
29
3
Dan Kyol Lublin
2
3
3
15
4

Sportowy Klub TKD Poniatowa

-
1
1
3

2006. EGZAMIN NA STOPNIE MISTRZOWSKIE TAEKWON-DO W LSSSiSWSiR

24 czerwca w Lubelskim Stowarzyszeniu Sportu Sztuk i Sportów Walki Samoobrony i Rekreacji odbył się egzamin na stopnie mistrzowskie taekwon-do. Egzaminatorem był instruktor międzynarodowy Krzysztof Witkowski. Stopień I Dan otrzymali Przemysław mazurek, Grzegorz Sołoducha i Ireneusz Kamiński.

2006. MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW POLSKIEJ UNII TAEKWON-DO. SKAWINA

9 listopada 2006 roku  w Skawinie, odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów Polskiej Unii Taekwon-do LZT ITF reprezentowała 4-osobowa ekipa Dęblińskiej Szkoły Taekwon-do w osobach: Dawid Kurek, Łukasz Bieńko, Andrzej Zawadka i Krzysztof Piotrowski. Dawid i Łukasz zajęli w technikach specjalnych 3 miejsca.
2006. II OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO, MECZ POLSKA – MOŁDAWIA

03.06 2006 r. w Puchaczowie odbyły się II Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego Taekwon-do, oraz Mecz Polska Mołdawia. Organizatorem imprezy był Lubelski Klub Sportów Walki "Dan" i firma "Strefa Walki" s.c. W Mistrzostwach wzięło udział ok. 200 zawodników, w tym drużyna z Mołdawii. Nasz Związek reprezentowany był przez zawodników DSzT: P. Głowienkę, M. Dłoniaka, K Węcela, J. Bigosa, J. Sadownika, K. Węcela, D. Kurka, Ł. Bieńkę i P. Kępkę. Wspólnie zdobyli oni 6 medali: 3 złote, 2 srebrne i 1 brązowy. Gratulujemy !
ZAPROSZENIE NA II MIĘDZYNARODOWĄ OLIMPIADĘ SZTUK I SPORTÓW WALKI - Pyongyang, Korea DPR, 22-29.08.2006 r.

Zapraszamy przedstawicieli wszystkich sztuk i sportów walki w Polsce, do wzięcia udziału w II Międzynarodowej Olimpiadzie.( I-sza odbyła się w 2004 r.). Rywalizacja przebiegać będzie na różnych poziomach, począwszy od grup pokazowych na walkach indywidualnych skończywszy. Każda reprezentacja będzie miłym gościem gospodarzy. Zgłoszenia i informacje u Pana Krzysztofa Witkowskiego - oficjalnego członka IMGC w Polsce, e-mail: kw_lublin@poczta.onet.pl , tel.502644625.
CZŁONKOWSTWO W ITF (marzec 2006 r.)

Lubelski Związek Taekwon-do ITF został oficjalnie przyjęty jako reprezentant Polski, do Międzynarodowej Federacji Taekwon-do. Jest to dla nas wielki zaszczyt.

CZECH OPEN - Trebon (marzec 2006 r.)

W dniach 18-19marcz 2006 r. Jako Lubelski Związek Taekwon-do ITF mieliśmy zaszczyt i możliwość reprezentowania Polski na Międzynarodowym Turnieju Turnieju Taekwon-do w Trebon - Czechy. Prócz nas w zawodach brali udział Rosjanie Czesi i Słoweńcy. Po ciężkich bojach nasz sześcioosobowy skład wywalczył dwa medale: Ewa Burek - złoto w walkach kobiet do 52 kg i Łukasz Bieńko - brąz w walkach mężczyzn powyżej 80 kg. Członkowie składu: Sławomir Gruszczyński - sędzia, Paweł Głowienka, Piotr Wojtś, Łukasz Bięńko, Ewa Burek, Andrzej Zawadka, Marek Jabłoński - zawodnicy, Jarosław Bigos - trener i kierownik drużyny.
EGZAMIN NA STOPNIE MISTRZOWSKIE: Praga - Czechy (styczeń 2006 r.)

8-ego stycznia 2006 r. prezes Lubelskiego Związku Taekwon-do ITF Sławomir Gruszczyński oraz prezes Dęblińskiej Szkoły Taekwon-do Jarosław Bigos złożyli przed Mistrzem Hwang Ho Yong (VIII Dan) egzamin na stopnie mistrzowskie V i III Dan.
AKTUALNOŚCIORGANIZACJAGALERIA ARCHIWUMREGULAMINYLINKIKONTAKT